Samonosné brány

Kování pro samonosné brány o šířce průjezdu až do 15 m.
Kování pro samonosné brány z naší nabídky vám umožní lehce vyrobit nebo zadat výrobu samonosné brány o šířce průjezdu až do 15 m. Využijte výhodné nabídky sad kování, které obsahují v jednom balení všechny komponenty potřebné pro výrobu brány. Různé typy koleček, pojezdových a vodících prvků spolu s jednoduchým a efektivním způsobem chemického kotvení usnadní vaši práci a uspokojí všechny vaše technické požadavky.  

 

Pojezdové brány

Kování pro posuvné brány z naší nabídky vám umožní lehce vyrobit nebo zadat výrobu posuvných bran s délkou až 15 m. Různé typy koleček, pojezdových a vodících prvků spolu s jednoduchým a efektivním způsobem chemického kotvení usnadní vaši práci a uspokojí všechny vaše technické požadavky.

POJEZDOVÁ BRÁNA
POJEZDOVÁ BRÁNA

Křídlové brány

Kování pro křídlové brány.
Kování naší nabídky vám pomohou při výrobě jakékoliv křídlové brány. Zavěšení křídel lze řešit pomocí několika typů pantů nebo závěsů, určených pro jednoduchou montáž zapuštěním nebo našroubováním do betonových nebo ocelových sloupků. Další kované doplňky lze použít pro efektivní uzamčení a dojíždění křídel a také pro celkové umělecké dotvoření vašeho plotu.

KŘÍDLOVÉ BRÁNY
KŘÍDLOVÉ BRÁNY